18 grudnia 2021

Jak znaleźć idealne sanki dla dzieci?

Przez wiele lat dostępne były tylko drewniane sanki. Obecnie jednak dostępna jest szersza gama stylów i wzorów, wśród których można przebierać do woli. Spójrzmy na co zwrócić uwagę w głównej mierze podczas przeglądania różnych modeli.

zobacz więcej →

14 grudnia 2021

Kreatywne pomysły na prezent dla dzieci.

Święta to czas radości w rodzinnym gronie, długich rozmów i wspomnień przy wigilijnym stole. To także czas, na który w szczególności czekają dzieci. Wypatrywanie pierwszej gwiazdki, a potem Mikołaja to prawdziwa frajda! Nic jednak nie równa się z przyjemnością rozpakowywania świątecznych prezentów. Co podarować dziecku w tym roku?

zobacz więcej →

9 grudnia 2021

Psi patrol zabawki – doskonały pomysł na prezent dla malucha.

Psi Patrol to tytuł uwielbianej przez dzieci bajki, w której główni bohaterowie to kochane szczenięta, zawsze oferujące pomoc i chętne do zabawy. Ten animowany serial cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych, stąd też bardzo duże zainteresowanie zabawki psiego patrolu. Dobrą wiadomością jest fakt, że można zakupić zabawki całej drużyny psiego patrolu i nie tylko! Dostępne są także ubranka i inne gadżety z motywami dzielnych czworonogów.

zobacz więcej →

24 listopada 2021

Dlaczego warto zainwestować w solidny plac zabaw dla dzieci?

Wielu rodziców spędza wolny czas weekendowy w domu, troszcząc się o to, by ich dzieci się nie nudziły. Nowe scenariusze zabaw, gadżety i przedmioty są tylko pretekstem do tego, by dziecko rozwijało się w prawidłowy sposób. Warto jednak pamiętać, że dopiero wspólnie spędzony czas z rówieśnikami jest najlepszą z okazji do tego, by rozwijać swoje zmysły i umiejętności poznawcze. Zainwestuj w solidnie wyposażony plac zabaw, na którym wszystkie elementy będą atestowane i bezpieczne.

zobacz więcej →

14 października 2021

Łóżka dostawne dla karmiących mam i wrażliwych maluchów.

Łóżka dostawne to niezwykłe, nowoczesne rozwiązanie, które pozwala niemowlęciu spać z rodzicami, nie ograniczając przy tym komfortu żadnego z nich. Dzięki dostawce znacznie wzrasta komfort snu całej rodziny – maluch rzadziej się wybudza, a rodzice mniej czasu spędzają na ponownym ukołysaniu go do snu.

zobacz więcej →

27 sierpnia 2021

Niezbędne artykuły plastyczne dla dzieci

Każdy rodzic stara się zapewnić swojemu dziecku jak najbardziej wszechstronny rozwój i dać możliwości do budowania pasji. Od najmłodszych lat zapewniamy dzieciom dostęp do materiałów artystycznych. Za pomocą pierwszych kredek i farbek powstają najróżniejsze prace i z każdej z nich jesteśmy dumni.

zobacz więcej →

14 sierpnia 2021

„Nieśmiertelna zabawka”: klocki LEGO®

Osoby, które wychowywały się w latach 90-tych, doskonale pamiętają jaką estymą i pożądaniem wśród rówieśników cieszyły się klocki LEGO®. Od tych czasów minęło wiele lat – czy słynna zabawka staje się powoli przeżytkiem?

zobacz więcej →

16 czerwca 2021

Przegląd najciekawszych drewnianych zabawek dla najmłodszych

W czasach, gdy wszystko staje się łatwo dostępne, a plastikowe zabawki nie wzbudzają już większego zainteresowania wielu rodziców poszukuje dla swoich pociech czegoś bardziej wyjątkowego. Kroki swoje kierują coraz częściej w stronę zabawek wykonanych z drewna. Za ich zakupem przemawia nie tylko ekologia – wiele produktów jest wytwarzanych ze materiałów pochodzących z recyklingu. Istotną kwestią jest również bezpieczeństwo ich stosowania i wykorzystanie do ich produkcji nietoksycznych farb. Poniższy przegląd najciekawszych drewnianych zabawek dla najmłodszych ma na celu ułatwienie Ci dokonania trafnego wyboru.

zobacz więcej →

19 maja 2021

Wybieramy materac dla dziecka – czym się kierować?

Sen jest niezwykle ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka. Duże znaczenie ma jednak nie tylko liczba godzin, które maluszek spędza w objęciach Morfeusza, ale także rodzaj podłoża, na którym śpi. Czym się kierować przy wyborze materaca dla dziecka? Jaki rodzaj wypełnienia będzie najlepszy dla kręgosłupa? Podpowiadamy!

zobacz więcej →

30 kwietnia 2021

Wybieramy basen ogrodowy dla dzieci – na co zwrócić uwagę?

Dzieci uwielbiają zabawy w basenie. To najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu latem. Nie dziwi więc fakt, że na wielu podwórkach można zauważyć baseny ogrodowe. Niestety nie wszystkie modele, w których szukają orzeźwienia najmłodsi, są dla nich bezpieczne. Jakie parametry warto wziąć pod uwagę przed zakupem? Czy istnieje model idealny, który zapewni maluchom ochłodę i bezpieczeństwo jednocześnie? Podpowiadamy jaki produkt wybrać.

zobacz więcej →