16 maja 2019

Szkło lacobel – idealne podkreślenie nowoczesnego wnętrza.

Nowoczesne wnętrza uwielbiają gładkie tafle i błysk, co szkło lacobel daje im w stu procentach. Jest ono nie tylko niebanalnym urozmaiceniem wnętrza, uwydatnieniem akcentu kolorystycznego, ale także bardzo ekonomicznym i higienicznym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę w projektowaniu stylowych pomieszczeń.

zobacz więcej →

3 października 2018

Jak urządzić wspólny pokój dla dzieci?

Wielu rodziców boryka się z problemem aranżacji wspólnego pokoju dla swoich dzieci. Pogodzenie dwóch, często różnych charakterów maluchów może być nie lada wyzwaniem dla opiekunów. Dla rodzin z małym mieszkaniem dodatkowym kłopotem może być również mały metraż, który pozbawia wnętrza wielu rozwiązań. W takich wypadkach opiekunowie muszą uwzględnić potrzeby obojga dzieci. Jak zatem urządzić dla nich wspólny pokój aby mogły uczyć się i bawić bez kłótni?

zobacz więcej →

10 maja 2018

Oświetlenie w pokoju dziecięcym – sugestie i podpowiedzi

Pokój dziecięcy jest wyzwaniem dla każdego rodzica. Trzeba go przecież tak zaaranżować, aby był możliwie najbardziej funkcjonalny dla naszej pociechy w każdym etapie jej dorastania. Ci, którzy wyzwanie rodzicielskie mają już za sobą mogą potwierdzić, że etapy te zmieniają się jak w kalejdoskopie i bardzo ciężko jest sprostać potrzebom dzieci. To oczywiście tyczy się także oświetlenia. W oparciu o dostępne na rynku lampy przygotowaliśmy kilka wariantów oświetlenia pokoju dziecięcego.

zobacz więcej →

12 marca 2018

Wieszaki dziecięce – design

Wieszak w pokoju dziecięcym to taki niewielki detal, który pełni funkcję użytkową funkcję użytkową. Atrakcyjne i funkcjonalne wieszaki ścienne na worki lub ubrania, oryginalnie ozdobione to

zobacz więcej →

21 lutego 2018

Łóżko dla dziecka – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Łóżko to jeden z najważniejszych elementów w pokoju Twojej pociechy. Nie tylko spędza w nim całe noce, ale często również czas w ciągu dnia. Warto zadbać o to, by było najwyższej jakości, wyróżniało się komfortem użytkowania oraz ciekawym designem. Jak wybrać łóżko dla dziewczynki i łóżko dla chłopca Na co szczególnie należy zwracać uwagę?

zobacz więcej →

22 stycznia 2018

Pomysły na wykorzystanie balonów

Jeśli lubicie organizować przyjęcia dla dzieci w domu, w wynajętych salach lub klubikach, pamiętajcie że najprostszą dekorację zawsze możecie  wykonać z balonów. Trudno sobie dziś wyobrazić

zobacz więcej →

15 listopada 2017

Kosmiczne zabawki Huzi

Cosmos Huzi to 28 kawałków drewna i 58 możliwości aby je ze sobą połączyć. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy, czyli kosmiczne zabawki dla malucha: rakiety, robociki, samoloty czy spodki kosmiczne. Każdy kawałek został nie tylko

zobacz więcej →

8 listopada 2017

Niesamowite figurki Oliviera Goka

W swojej pracowni Olivier Goka ma niezliczoną ilość skrzynek w których można znaleźć plastikowe odpady posortowane kolorami. Jest to jedno z jego ulubionych tworzyw, z którego powstają niezwykle interesujące figurki.

zobacz więcej →

29 października 2017

Obrazy z cytatami: dekoracja, z którą zmienisz nie tylko swoje wnętrze

Od kilku już sezonów niesłabnącą popularnością cieszą się typograficzne obrazy. Napisy o zabawnym, motywującym lub filozoficznym charakterze, to nie tylko oryginalny sposób, żeby odświeżyć wygląd naszej aranżacji, ale także strzał w dziesiątkę, gdy chcemy zmienić coś w swoim życiu. Dlaczego? Bo choć mówi się, że ważne są czyny, nie słowa, to właśnie słowa są niejednokrotnie najlepszym bodźcem, by wziąć się za siebie i przeprowadzić małą rewolucję.

zobacz więcej →

28 października 2017

Fototapety z delfinami w salonie, łazience i pokoju dziecka

Zacznijmy od tego, że wszystkie małe dzieci kochają zwierzęta – zarówno urocze kotki, jak i kolorowe papugi, egzotyczne jaszczurki czy zabawne zebry. Chcąc sprawić prawdziwą radość naszemu maluchowi, warto pomyśleć o odpowiedniej aranżacji jego kącika. Pomogą nam w dekoracyjne naklejki i plakaty, ale najlepsze rezultaty osiągniemy decydując się na fototapety. Zwierzęta to bardzo ogólna kategoria. Co powiesz na zabawne delfiny, które przemienią pokój dziecka w podmorską krainę?

zobacz więcej →