zaba_czołówka 30 czerwca 2015

Żabka origami

Deszczowe i chłodne wakacje nie muszą być nudne, wystarczy dobry pomysł i chęci, choć czasami po ośmiu godzinach pracy

zobacz więcej →

gwiazda z papieru 23 grudnia 2014

Gwiazda prawie betlejemska

Na dzień przed długo wyczekiwaną Wigilią ubieramy z Zosią choinkę. Wszystkie ozdoby: bombki, Mikołaje, aniołki, ptaszki są gromadzone latami w drewnianej skrzyni a wraz z

zobacz więcej →

kot4 14 października 2014

Kotek

Dziś święto Edukacji Narodowej większość szkół jest więc zamknięta. Siedzimy z Zosią w domu i układamy plan dnia, zadziwiające jak dzieci lubią mieć wszystko ustalone. W przypadku mojego

zobacz więcej →

zając z papieru 17 kwietnia 2014

Zajączek

Dzisiaj proponuję ostatniego przedświątecznego zajączka, który niestety wymagał sporo cierpliwości podczas łączenia dwóch kawałków papieru w formie plecionki, ale się udało.

zobacz więcej →

zaba 3 stycznia 2014

Żaba

Co prawda do wiosny jeszcze daleko, ale nadmiar zielonej bibuły spowodował że trzeba ją było wykorzystać i przyszła nam do głowy żaba.

zobacz więcej →

A3 5 listopada 2013

Jesienne drzewa

Po halloween-owych szaleństwach przyszła pora na jesienne inspiracje, dziś jesienne drzewko.

zobacz więcej →

kogut 23 maja 2013

Kogucik

Kogucika robiłyśmy przy okazji Świąt Wielkanocnych, ale jak to czasem bywa zawieruszył się nam wśród wielu zdjęć, by powrócić podczas porządkowania folderów.

zobacz więcej →

kotki1 28 marca 2013

Kotek z papieru

Pomysł na papierowego kotka zrodził się z nadmiaru rolek po papierze toaletowym, które od dłuższego czasu z Zosią odkładamy. Oczywiście ich zasób w naszej szafce jest znacznie większy, ale od czegoś trzeba zacząć.

zobacz więcej →

kwiaty1 17 lutego 2013

Pakowanie prezentów 3

Dziś kolejny pomysł na pakowanie prezentów, w którym wykorzystuję motyw kwiatowy. Muszę przyznać, że na przyjęciu urodzinowym, wśród prezentów włożonych do papierowych toreb, opakowanie zostało zauważone i zrobiło wrażenie. Szkoda, że jego żywot jest tak krótki.

zobacz więcej →

paczka1 9 lutego 2013

Pakowanie prezentów 2

Pakowanie prezentów nigdy nie było moją najmocniejszą stroną, ograniczałam się do kupienia torebki lub ozdobnego papieru. Od jakiegoś jednak czasu, na przyjęciach urodzinowych obserwuję, że pojawiają się prezenty, w których nie zawartość wzbudza podziw, ale sposób ich pakowania.

zobacz więcej →