Psi Patrol to tytuł uwielbianej przez dzieci bajki, w której główni bohaterowie to kochane szczenięta, zawsze oferujące pomoc i chętne do zabawy. Ten animowany serial cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych, stąd też bardzo duże zainteresowanie zabawki psiego patrolu. Dobrą wiadomością jest fakt, że można zakupić zabawki całej drużyny psiego patrolu i nie tylko! Dostępne są także ubranka i inne gadżety z motywami dzielnych czworonogów.

Psi Patrol – ulubiona bajka przedszkolaków i nie tylko

Bardzo trudno znaleźć osoba, która nie lubiłaby tych włochatych czworonogów. Pieski, bo o nich mowa posiadają miano najwierniejszych towarzyszy życiowych człowieka. Psi Patrol jest serialem dla dzieci, w którym głowni bohaterowie odważnie i dzielnie co chwile pokonują nowe przeszkody, podejmują się licznych wyzwań. W każdym odcinku możemy dojrzeć osiem dzielnych pupili i ich opiekuna, który jest liderem psiego patrolu. Występują tam między innymi pies policyjny, pies konstruktor czy pies strażacki. Każdy z nich pełni inną funkcję oraz mają własny sprzęt i pojazdy.

Drużynę psiego patrolu łączy jeden cel – pomoc drugiemu bez względu na okoliczności. Rozwiązywanie różnych problemów, które dotykają ich społeczności to dla nich chleb powszedni. Podział na poszczególne role jest niezbędny, aby możliwa była pełna i owocna współpraca.

Najmłodsi uwielbiają tę bajkę oraz wszystko, co jest z nią związane. Jeżeli Twój maluch jest również fanem tego serialu, to z pewnością Psi Patrol zabawki są przedmiotem, który powinien dostać jako np. prezent pod choinkę. Oferta tych zabawek jest naprawdę bardzo zróżnicowana, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wśród zabawek Psiego Patrolu możemy znaleźć podobizny każdego z bohaterów wraz z jego pojazdem. Do wyboru są różne zestawy zabawek, za pomocą których dziecko może odgrywać poszczególne sceny z serialu, lub kreować własne, co z pewnością jest marzeniem każdego sympatyka tych kochanych psiaków. Taka zabawa to dokonały sposób na pobudzenie kreatywności oraz dziecięcej wyobraźni.

Psi Patrol zabawki i nie tylko

W ofercie sklepów możemy znaleźć pełen zakres zabawek z tego serialu, lecz nie tylko. Dostępne są także ubranka, gry oraz akcesoria codziennego użytku np. ręczniki z motywem ulubionych piesków. Nie ulega wątpliwości, że to jednak zabawki są najbardziej pożądanym prezentem, z którego ucieszy się każdy fan Psiego Patrolu. Do zabawek możemy dołączyć figurki, naklejki z podobiznami ulubionego bohatera.

Psi Patrol zestaw to także pojazdy – wóz strażacki, ratunkowy, auto policyjne, czy ciężarówka. Jeżeli maluch interesuje się także latającymi obiektami, to do dyspozycji pozostaje samolot patrolu lub psi helikopter.

Pośród asortymentu związanego z postaciami z tej bajki dostępne są także gry planszowe oraz puzzle. Jest to także dobry wariant, ze względów edukacyjnych.

Psi Patrol prezent na każdą okazję

Czerwony plecak z motywem, pies, który wydaje polecenia innym pieskom, ratownik medyczny, pupil, który jest dowódcą w wodnych misjach ratowniczych przeprowadzanych w serialu, buldog angielski – to tylko nieliczne z wielu propozycji, które dostępne są w sklepach internetowych. Taki prezent to wspaniała okazja aby podarować szczęście swojemu dziecku i sprawić, że świetna zabawa nie będzie miała końca.