Funkcjonalności aplikacji mobilnej dla systemu iT600 Smart Home

Aplikacja mobilna Smart Home to praktyczne i poręczne narzędzie, zaprojektowane z myślą o wygodnym użytkowaniu sytemu inteligentnego sterowania iT600 firmy SALUS. Pozwala ona na swobodne kontrolowanie systemem z dowolnego miejsca, za pośrednictwem smartfona, tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Aplikacja SALUS Smart Home daje możliwość ustawienia temperatury w poszczególnych wnętrzach osobno, a także kontrolowania budynku oraz przypisanych do systemu urządzeń.

Reguły OneTouch

Do najważniejszych funkcjonalności iT600 Smart Home należą reguły OneTouch, pozwalające użytkownikowi na dowolne skonfigurowanie systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Rozwiązanie to daje możliwość personalizacji poleceń obsługi urządzeniami i grupami urządzeń, a także tworzenia zależności między nimi. W ten sposób użytkownik może zaprogramować reguły OneTouch na konkretną porę doby, dzień tygodnia lub zgodnie z innymi preferencjami. Funkcjonalność ta pozwala na czasowe włączanie i wyłączenie urządzeń, bądź też uruchamianie ich w zależności do ustawień innych sprzętów.

Monitoring zużycia energii

Istotnym atutem aplikacji iT600 SALUS Smart Home jest możliwość monitorowania poziomu zużycia energii przez aktywne urządzenia domowe. Wybierając określony przedział czasowy, uzyskać można dostęp do historii poboru energii – np. miesięczny, tygodniowy czy godzinowy. W ten sposób da się sprawdzić, które urządzenia zasilające inteligentny dom pochłaniają najwięcej mocy.

Błyskawiczne skanowanie

Nowoczesny, inteligentny dom wyposażony w urządzenia systemu iT600 Smart Home może zostać dokładnie przeskanowany i sprawdzony przez użytkownika. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się wówczas, gdy przed wyjściem z domu konieczne jest sprawdzenie wszystkich zabezpieczeń oraz odpowiednie ustawienie temperatury. Użytkownicy mogą korzystać z urządzeń systemu iT600 Smart Home w dowolnej liczbie budynków. Istnieje tez możliwość dodawania własnych zdjęć, które znacząco ułatwiają identyfikację obiektów. Wszystkie funkcjonalności aplikacji są bezpłatne.

 Brak komentarzy

Skomentuj