Gryzzale – idealne produkty dla Twojego dziecka

Okazuje się, że granica pomiędzy produktem dla dzieci i dla dorosłych nie jest jasno określona, przynajmniej jeśli chodzi o skład. Na ten temat wiemy tylko tyle, że ten pierwszy powinien być lepszy. Jednak co oznacza – lepszy? Jeszcze kilka lat temu produkty dla dzieci różniły się tym, że w ich składzie nie byliśmy w stanie znaleźć “niemile widzianych” w wędlinach składników. Niestety aktualnie jest to już niemal standard. Czym więc w dzisiejszych czasach różnią się wędliny dla najmłodszych?

Co powinny jeść dzieci?

Dziecko zbliżające się do drugich urodzin powinno większość składników odżywczych przyjmować ze stałych pokarmów. W związku z tym ich jadłospis powinien być naprawdę urozmaicony. Pamiętajmy o tym, że w diecie kilkuletniego malucha nie powinno zabraknąć przede wszystkim przetworów zbożowych, warzyw i owoców, a także produktów wysokobiałkowych. Dzięki temu dieta będzie dobrze zbilansowana.

Czym więc zatem karmić malucha w 2.3. roku życia? Dziecko w tym okresie powinno jeść pięć posiłków dziennie, czyli – śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Podawanie przekąsek między posiłkami warto ograniczyć, wyjątkiem w tej sytuacji jest jednak mleko – jeśli karmisz piersią – nie ma ograniczeń.

Pojawienie się nowego członka rodziny to dobry bodziec do zmiany diety w naszym domu. Oczywiście każdym moment jest dobry, jednak powyższa sytuacja jest idealna  na wprowadzenie zdrowej i zbilansowanej diety. Jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Zwłaszcza że istnieje wiele chorób diet o zależnych, a nauka złych nawyków żywieniowych odbije się w przyszłości problemami z wagą lub otyłością prostą spowodowaną nadmierną podażą kalorii.

Paróweczki – idealny pomysł na śniadanie

Dzieci uwielbiają swoje rytuały, a nie da się ukryć, że parówki goszczą na wielu śniadaniowych talerzach i to co najmniej kilka razy w tygodniu. Okazuje się jednak, że rodzice nadal nie są przekonani do tego typu produktów. Warto dodać, że aktualnie dostępne na rynku parówki dla dzieci charakteryzują się wysoką jakością, a ich ogromnym atutem jest 100% zawartości mięsa oraz brak dodatkowych konserwantów, co powinno być niezwykle ważne dla rodziców. Co więcej, zmiana postrzegania parówek dla dzieci wynika z tego, że jako świadomi konsumenci chcemy sięgać po lepsze produkty i przede wszystkim zdrowo się odżywiać.

Parówki dla dzieci Gryzzale – nowość na polskim rynku

Rodzice często zastanawiają się gdzie znaleźć wysokiej jakości produkty dla dzieci. W ostatnim czasie na rynku pojawiły się paróweczki dla dzieci Gryzzale od marki Tarczyński. Te ulubione kiełbaski naszych pociech zawierają aż 95% mięsa, a dokładniej mięsa z piersi kurczaka. Kolejną zaletą tego produktu jest brak jakichkolwiek zbędnych składników. W Gryzzalach nie znajdziemy konserwantów, fosforanów oraz substancji zagęszczających. Co więcej, są to malutkie parówki, więc idealnie pasują do małych rączek – choć mogą jeść je także dorośli. Jeśli jednak podajemy dzieciom te kiełbaski na śniadanie, nie możemy zapominać  tym, aby na talerzu znalazły się także świeże warzywa i naturalne pieczywo- w zależności od preferencji. Warto dodać, że parówki dla dzieci Gryzzale są oferowane w wygodnym opakowaniu z czterema oddzielnymi porcjami.

Jak widać na powyższym przykładzie, przyszłość produktów mięsnych dla dzieci rysuje się w naprawdę jasnych kolorach, a producenci dają coraz lepsze pole wyboru tego, co dajemy naszym pociechom.Brak komentarzy

Skomentuj