Sygnał, że powiększy się rodzina to chyba najbardziej radosny moment. Wszyscy są przejęci i szczęśliwi i każdy chciałby dołożyć się do wyprawki dla nowego członka rodziny. Spontaniczne zakupy może są przyjemne, ale nie do końca praktyczne. Najlepiej usiąść z kartką i długopisem i sporządzić szczegółową listę, biorąc pod uwagę co będzie niezbędne od chwili narodzin, a jakie zakupy mogą poczekać. Babcie, ciocie i przyjaciele zamiast rzucić się na hurtowe ilości pluszaków i grzechotek mogą wziąć udział w racjonalnych zakupach, które odciążą młodych rodziców. Jednym z przedmiotów, które przydadzą się na 100 procent jest rożek dla niemowląt. Będzie na tyle często wykorzystywany, że nic nie szkodzi jeśli młodzi rodzice dostaną 2 lub 3 sztuki. Zapasowe przydadzą się na czas prania, a używany codziennie może się zniszczyć dość szybko.

Jaki rożek dla niemowląt jest najlepszy?

Kupując artykuły, które będą miały bezpośrednią styczność z wyjątkowo wrażliwą i delikatną skórą niemowlęcia należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego są wykonane. Sklep internetowy colorstories.pl oferuje rożki dla niemowląt produkowane wyłącznie z materiałów naturalnych. Wysokiej jakości bawełna i aksamitny w dotyku welur z pewnością nie spowodują podrażnień skóry. Rożki z colorstories.pl to świetny pomysł na prezent – opakowania są estetyczne i ekologiczne, a same rożki występują w wielkim wyborze wzorów i spokojnych, pastelowych kolorów. Colorstories.pl specjalizuję się w różnych artykułach dla najmłodszych, oprócz różków można zamówić pościel niemowlęcą, ręczniki, śpiworki, kocyki, maty, a także ubranka na każdą porę roku. Wszystkie produkty colorstories.pl spełniają warunki stawiane przez przepisy Unii Europejskiej, a także posiadają certyfikat Oeko-tex Standard.

Jak prawidłowo wykorzystać rożek dla niemowląt?

Ten bardzo uniwersalny przedmiot przyda się dosłownie od pierwszych dni życia dziecka. Standardowy wymiar rożka 70 na 70 centymetrów sprawia, że można korzystać z niego dość długo, nawet do pół roku. Pomaga w przenoszeniu, podtrzymywaniu dziecka przy karmieniu. Przyda się na krótkich i dłuższych spacerów, podczas podróży i wizyt u rodziny i znajomych. Dzięki zawiązywania pozwala ustrzec dziecko przed wypadnięciem z posłania. Wykonany z naturalnych materiałów doskonale reguluje temperaturę zapewniając ciepło w zimniejszych miesiącach i nie dopuszczając do przegrzania latem. Kiedy dziecko osiągnie wiek, kiedy nie wymaga już zawijania w rożek, można z niego nadal korzystać zastępując rożkiem kocyk lub matę do zabawy.

Artykuł zewnętrzny