Każdy kto zmierzył się z samodzielnym przygotowaniem urodzinowej zabawy lub innego dziecięcego przyjęcia wie, jak złożone jest to zadanie. Nie wystarczy dobry pomysł i zakup słodkich przekąsek. W domu trzeba przygotować odpowiednie miejsce, zadbać zarówno o bezpieczeństwo małych gości jak i o własne mieszkanie.

W czasie przyjęcia trzeba zapanować nad całością, zorganizować jakieś zabawy równocześnie zajmując się kuchenną logistyką. Do tego trzeba co najmniej przywitać się i zaproponować filiżankę kawy odprowadzającym rodzicom. Pomijając sprawy lokalowe, bo nie nie każdy dysponuje odpowiednim metrażem to potężne przyjęcie logistyczne i niemałe koszty. Problem nie kończy się w momencie pożegnania gości. Po zabawie czeka nas potężne sprzątanie, zmywanie, likwidacja dekoracji i przestawianie mebli. Większe przyjęcie dla dzieci to prawdziwa drogą przez mękę – ale od czego jest sala zabaw dla dzieci?

Gdzie urządzić urodziny dla dziecka?

Incaplay.pl to miejsce, gdzie z pewnością najmłodsi goście nie będą się nudzić. Sala zabaw dla dzieci oferuje bez porównania więcej niż możemy zapewnić nawet w dużym domu z ogrodem. Jest tam kilka sal tematycznych, które możemy wynająć na wyłączność dla naszego dziecka i jego przyjaciół. Oprócz normalnej zabawy możemy dla nich zamówić specjalistyczne warsztaty. Mogą być dzielnymi piratami, celebrytami z telewizji czy detektywami rozwiązującymi zagadkę kryminalną. Do tego incaplay.pl zapewnia dowolnie wybrany zestaw przekąsek i napojów z robionym na zamówienie tortem urodzinowym włącznie. Taka zabawa może trwać kilka godzin. W tym czasie rodzice naszych gości nie będą się nudzić. Mogą posilić się we włoskim bistro, napić się kawy i spokojnie porozmawiać nie martwiąc się o to, co robią ich pociechy.

Czy sala zabaw dla dzieci spełnia warunki bezpieczeństwa?

Bezpieczeństwo to podstawa – z takiego założenia wychodzą pracownicy incaplay.pl.
Przede wszystkim przed imprezą lub nawet indywidualną zabawą rodzice powinni starannie zapoznać się z regulaminem miejsca. Maluchy do szóstego roku życia powinny pozostawać w sali zabaw pod opieką rodzica lub opiekuna. Starsze dzieci, za pozwoleniem rodziców mogą przebywać w sali zabaw same, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie by towarzyszyli im rodzice. Wszelkie konstrukcje i miejsca do zabawy zbudowane są w ten sposób, że korzystać z nich mogą nawet dorośli. Jeden z opiekunów może przebywać w sali zabaw dla dzieci bezpłatnie, za każdego kolejnego pobierana jest minimalna opłata. Sala zabaw dla dzieci przeznaczona jest dla dzieci do 12 roku życia.