Święta to czas radości w rodzinnym gronie, długich rozmów i wspomnień przy wigilijnym stole. To także czas, na który w szczególności czekają dzieci. Wypatrywanie pierwszej gwiazdki, a potem Mikołaja to prawdziwa frajda! Nic jednak nie równa się z przyjemnością rozpakowywania świątecznych prezentów. Co podarować dziecku w tym roku?

Zestaw figurek Moji Pops

Tematyczne zestawy figurek Moji Pops będą świetnym prezentem dla dzieci w wieku przedszkolnym. W każdym opakowaniu znajdują się także elementy, które umilą codzienną zabawę. Produkty Moji Pops przeznaczone są głównie dla dziewczynek, stąd w sprzedaży zestawy związane z cukiernią, słoneczną plażą czy domkiem na drzewie. Zarówno figurki, jak i kolorowe akcesoria w zestawie zachęcają do zabawy, otwierając szeroko drzwi do świata wyobraźni.

Puzzle i mata

Układanie puzzli świetnie odpręża umysł i odciąga natarczywe myśli. Jeśli dorośli potrafią czerpać z tego przyjemność, dzieciom tym bardziej spodoba się taki prezent. W sprzedaży są filcowe maty, które z łatwością można zrolować i zabezpieczyć rzepami. Dzięki temu dziecko nie będzie musiało odkładać luźnych elementów do pudełka, lecz zostawić je na powierzchni maty. Żaden kawałek układanki na pewno się nie zgubi!

Modele Ugears

Kolejna propozycja dedykowana jest dzieciom w wieku szkolnym. Zestawy Ugears trafią w gusta początkujących i zaawansowanych miłośników sklejania modeli. To prezent, który pochłonie dziecko na wiele godzin, wprowadzając w fascynujący świat figur przestrzennych. Modele nie wymagają użycia kleju. Wszystkie elementy wykonane są z drewna, które roztacza wokół przyjemny zapach lasu. Poszczególne akcesoria są wycięte laserowo, co znacznie ułatwia ich wyciąganie. Oferta Ugears jest tak rozbudowana, że jest w czym wybierać. Z pewnością znajdzie się zestaw dopasowany do wieku i umiejętności dziecka.

Klocki Lego

Ponadczasowe klocki chyba nigdy nie wyjdą z mody! Legendarna marka co rusz wypuszcza na rynek kolejne modele wraz ze szczegółową instrukcją obsługi. Zabawę lego uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. To doskonały pomysł na kreatywny prezent dla dziecka, ale i świetna zabawa dla jego opiekunów. Wspólnie można stworzyć wyjątkowe przedmioty, pokazując dziecku, że wyobraźnia nie ma żadnych granic.

Koraliki do prasowania

Kolejna zręcznościowa propozycja, która całkowicie pochłonie uwagę dziecka. Godziny twórczej zabawy gwarantowane! Efektem będą kolorowe postaci i przedmioty, które można wykorzystać w codziennym życiu. Dziecko rozwija motorykę, koncentrację i wytrwałość, tworząc to, co podpowiada mu wyobraźnia. Gotowe koraliki można wykorzystać jako podkładkę pod herbatę, brelok do kluczy lub zawieszkę.

Wiadomość do Św. Mikołaja

Jest sprytny sposób na to, by dowiedzieć się, co dziecko chciałoby znaleźć w tym roku pod świątecznym drzewkiem. Wystarczy poprosić o napisanie listu do Św. Mikołaja! Jeśli maluch nie potrafi jeszcze pisać – niech to narysuje. Czasem nie trzeba szukać daleko, by sprawić podopiecznemu największą radość.

Partnerem materiału jest Neduo.