Czy klocki LEGO® kojarzą Ci się wyłącznie z małymi elementami, które nie nadają się dla dzieci poniżej 3 lat? Czas zmienić to przekonanie! W LEGO chcemy, aby naszymi klockami mogły bawić się osoby w każdym wieku, od maluszków do seniorów. Wśród zestawów poświęconych dorosłym konstruktorom bez problemu znajdziesz zabawki idealne dla dzieci już od 18. miesiąca życia. Duże elementy zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie gwarantują długie godziny świetnej zabawy. Wybierz dla swojego dziecka jeden z zestawów LEGO® dla najmłodszych, aby zapoczątkować miłość do budowania z klocków LEGO®.

 

Zabawy w kąpieli

Maluchy uwielbiają kąpiele! Rozchlapywanie wody to największa frajda dla każdego szkraba. Świetną zabawę w wannie możesz urozmaicić zestawami LEGO® stworzonymi z myślą o kąpielach pełnych przygód. Podaruj swojemu dziecku klocki LEGO® DUPLO ze zwierzątkami pływającymi na pontonach i obserwuj, jak Twój maluszek puszcza wodze fantazji w zabawie z sympatycznymi zwierzęcymi bohaterami.

Nauka odgłosów zwierząt

Twoje dziecko jest na etapie naśladowania dźwięków? Pomóż mu nauczyć się, jak robi kotek, a jak robi piesek, używając do tego klocków LEGO®. Na początek nauki wybierz zestaw LEGO® DUPLO z kociakiem i szczeniakiem, które wydają różne odgłosy. Duże, dwuelementowe figurki są całkowicie bezpieczne, a wbudowany mechanizm pozwala w nieskończoność odtwarzać dźwięki, jakie wydaje kotek i szczeniak.

Jeżeli Twoje dziecko potrafi naśladować domowe zwierzaki, powiększ jego kolekcję klocków o zestawy z mieszkańcami egzotycznych zakątków świata. Twój szkrab w mig nauczy się, jakie odgłosy wydają słonie, lwy lub małpy, a wspólne naśladowanie dostarczy wam wiele frajdy.

Kolorowe i zwinne pojazdy

Małe dziewczynki i mali chłopcy lubią bawić się w wyścigi lub urządzać przejażdżki. Jeżeli Twoja pociecha szaleje z radości na widok samochodu, motocykla lub ciężarówki, wybierz jeden z zestawów LEGO® DUPLO ze wspaniałymi pojazdami. Możecie przewozić pociągiem zwierzaki, urządzić plac budowy albo pędzić na pomoc wozem strażackim. Wspólna zabawa pojazdami to wspaniały pomysł na spędzenie popołudnia z maluszkiem, który nie może usiedzieć w miejscu.

Artykuł zewnętrzny