Rodzice, którzy chcą, żeby ich maluchy dobrze się rozwijały, powinni zadbać o to, żeby bawiły się one odpowiednimi zabawkami. Te nie tylko powinny być z bezpiecznych materiałów, ale również wspierać kształtowanie nowych umiejętności. Świetną propozycją są klocki Mini Waffle Surprise od Marioinex.

Na rynku jest niewiele kreatywnych zabawek, którymi dzieci mają ochotę się bawić. Mini Waffle Surprise od Marioinex to jednak wyjątek. Zadbał on o to, żeby były one ciekawe i potrafiły zająć najmłodszych przez długie godziny.

Co można znaleźć w saszetce?

Marioinex to znany, polski producent kreatywnych zabawek, wśród których są nie tylko klocki, ale też samochodziki i inne pojazdy. Wszystkie z nich wyróżniają się wysoką jakością, interesującymi kolorami oraz świetnym wykończeniem.

Klocki Mini Waffle Surprise od Marioinex to saszetki z niespodzianką w środku. Co dokładnie się w nich znajduje? Każda taka saszetka mieści w sobie jedną postać oraz minizestaw klocków. Oczywiście jest do nich dołączana instrukcja, jak zbudować wybraną konstrukcję krok po kroku.

Kim są bohaterowie saszetek? Znajduje się w nich mnóstwo ciekawych postaci. Dzieci mogą znaleźć w nich pirata, robota, mechanika, lekarza czy też księżniczkę. Każdy z tych bohaterów ma odpowiednio dobrany strój, a także ciekawą fryzurę. Dopasowane do nich są także klocki, z których dziecko może zbudować tematyczną konstrukcję – piracki statek czy mini szpital. Zostały one przemyślane w każdym calu.

Ponieważ w saszetkach znajdują się różne postaci, a z minizestawów klocków można zbudować różne konstrukcje, wiele dzieci chce je kolekcjonować. To dodatkowa zachęta do kreatywnej zabawy.

Warto postawić na zabawę, która rozwija

Kreatywne zabawki, jakie w swojej ofercie ma Marioinex, a w tym wspomniane niespodzianki w saszetce, pomagają dzieciom w kształtowaniu wielu przydatnych umiejętności. Dzięki temu, że klocki te są wykonane z materiału, którego powierzchnia przypomina w dotyku nieco gumę, pozytywnie wpływają na rozwój sensoryki. Oprócz tego pomagają w kształtowaniu umiejętności manualnych. Podczas układania różnych konstrukcji małe rączki muszą wykonywać wiele precyzyjnych ruchów, co znacznie rozwija ich sprawność.

Klocki Mini Waffle Surprise od Marioinex są kompatybilne z zabawkami z serii Mini Waffle City. Są to zestawy klocków, dzięki którym maluchy mogą zbudować swoje własne miasteczko. Marioinex niejednokrotnie został za nie już nagrodzony. Zabawki te są uznawane za niezwykle wartościowe. Z tego względu doceniło je już tak wielu rodziców.

Bawiąc się w zbudowanym przez siebie miasteczku, dzieci bardzo dobrze rozwijają się również pod kątem społecznym i emocjonalnym. Mając w swojej kolekcji również kilku bohaterów z saszetek niespodzianek, maluch może wymyślać i odgrywać najróżniejsze scenki, przez co będzie uczyć się komunikacji.

Sprawdź pełną ofertę klocków Marioinex

Artykuł zewnętrzny