Jeśli lubicie organizować przyjęcia dla dzieci w domu, w wynajętych salach lub klubikach, pamiętajcie że najprostszą dekorację zawsze możecie  wykonać z balonów. Trudno sobie dziś wyobrazić bez nich przyjęcie, nie tylko tworzą wesoły klimat, ale możemy je również wykorzystać do dalszej zabawy. Oto kilka pomysłów jak można balonami udekorować stół i salę. Pierwsza propozycja od ohhappyday.com to balony o różnych kolorach i wielkości ułożone na środku stołu zgodnie z kolorami tęczy. Do do tego zostały dopasowane kubeczki i serwetki a kilka balonów napełnionych helem przymocowano na różnych wysokościach do stołu. Wygląda to trochę niedbale, ale ten efekt jest celowy i wszystko zostało dokładnie zaplanowane.

Kolejna propozycja od caravanefaubourg.fr to kolorowe balony, zestawione z bezbarwnymi. W balonach transparentnych pojawiły się kółka wycięte z kolorowego papieru,  można również do tego wykorzystać konfetti. Jeśli dodacie do tego kosz mamy urodziny tematyczne i przy okazji świetną zabawę i aranżację do zdjęć.

Następną propozycję znalazłam na momooze.com, to balonikowa tęcza, dla tych którzy mają więcej cierpliwości i czasu, myślę że warto.

Jeśli myślicie o imprezie tematycznej to mam dla was świetną propozycję, przyjecie z balonikami zwierzęcymi. To może być również dobry pomysł na zabawę w trakcie urodzin.

Kolejna propozycja od ohhappyday.com, która niezmiennie mnie zachwyca, tym razem dziewczyny ozdobiły całą ścianę

Zabawy z balonami

Jeśli przeczytałeś ten wpis z zainteresowaniem możesz zostawić komentarz oraz:

  • Jeśli wykorzystałeś ten pomysł, prześlij mi zdjęcie z chęcią je opublikuję.
  • Polub mój profil na Facebooku, znajdziesz tam wiele innych inspiracji.
  • Zajrzyj na Instagrama lub Pinteresta tam również mnie znajdziesz.
  • Jeśli to co piszę ci się podoba – podaj dalej ale pamiętaj o podaniu źródła.
  • Napisz do mnie jeśli masz inną propozycję na kontakt@zabawydladzieci.com.pl