Często chodzisz na spacery po mieście i potrzebujesz wózka, który wszędzie się zmieści, nie zajmie dużo miejsca w autobusie czy łatwo się składa? Nie zamierzasz daleko podróżować, biegać z dzieckiem ani wędrować po lesie? Jeśli zamierzasz spacerować z pociechą po okolicy, dobrym wyborem będzie tania spacerówka. Nie będzie Cię dużo kosztować, a dobrze sprawdzi się w codziennym użytku. Dowiedz się więcej.

Tanie wózki spacerowe – wybierz model na swoją kieszeń!

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy na wygodny wózek spacerowy dla dziecka. Jeśli zamierzasz używać go tylko podczas spacerów po płaskich powierzchniach, np. po chodnikach w mieście, w zupełności wystarczy Ci tani model. W ofercie np. Danex24, na szczególną uwagę zasługują spacerówki dziecięce:

4Baby Croxx

4Baby Croxx jest przeznaczony dla dzieci od 8 do 15 kg. Ma prostą konstrukcję, dzięki czemu składa się jedną ręką w systemie parasolka. Zamiast klasycznego uchwytu ma dwie rączki, które ułatwiają prowadzenie wózka jedną ręką. Obie pary kół mają amortyzację, więc nie musisz się obawiać o to, że dziecko będzie odczuwać jakiekolwiek wstrząsy podczas jazdy. Oparcie można regulować jedną ręką, a tapicerka jest w całości zdejmowana. Znacznie ułatwia to utrzymanie jej w czystości;

Euro-Cart Ezzo

Wózek spacerówka ma konstrukcję typu parasolka. Zatem bez problemu składa się do kompaktowych rozmiarów i może być bez problemu zabrany w podróż. To świetny wybór zwłaszcza np. do samolotu. Wózek spacerowy ma aluminiowy stelaż, który wytrzyma obciążenie do 15 kg. Dodatkowo siedzisko ma dużą budkę z okienkiem, przez które można obserwować pociechę. Rozkłada się tak, że całkowicie zasłania dziecko, a tym samym zapewnia mu komfortowe warunki do snu, np. gdy mocno świeci słońce;

Safety 1st Urban Treak

Tani wózek dziecięcy z trzema kołami i ergonomicznym uchwytem. Doskonale się sprawdza w codziennym użytku. Ma duże koła z pianki EVA, które łagodnie suną po chodniku. Ponadto wózek ma regulację oparcia do pozycji leżącej, więc dziecko może swobodnie leżeć na płasko podczas snu. To z pewnością pozytywnie przełoży się na jego odpoczynek.

To tylko przykładowe propozycje tanich spacerówek dla niemowląt i dzieci do 3. roku życia. Pamiętaj, aby przed zakupem wózka dokładnie sprawdzić, który model najlepiej Ci się prowadzi. Dobrym pomysłem jest odwiedzenie stacjonarnego sklepu i przetestowanie spacerówki w praktyce.

Wybór taniego wózka nie musi oznaczać rezygnacji z wygody czy z modnego designu. Teraz możesz kupić model, który spełnia wszystkie te oczekiwania! Sprawdź, co na Ciebie czeka i wybierz mądrze.