Znalazłam tą stronę przypadkiem, szukając pomysłów na wykonanie ludzkiej twarzy. Najpierw trafiłam na blog 365facesproject, który wprawił mnie w zdumienie.

Strona po stronie prezentowane były twarze wykonane dzień po dniu z najróżniejszych materiałów i przedmiotów. Wszystkie skatalogowane według materiałów z których były robione lub tygodniami w których powstawały. Niesamowita praca i niestety nie będę na tyle oryginalna aby wymyślić jeszcze jakiś sposób na twarz. Szperając dalej dotarłam na stronę firmy BIS Publishers, która była inicjatorem tego projektu. Jak się okazało firma zajmuje się min. projektowaniem produktu, grafiką, reklamą czy nawet architekturą. Wykonane przez nich twarze posłużyły do wyprodukowania gry Face Memory ale również jest to doskonała forma reklamy własnej. Podziwiam!

Ponieważ w internecie znajdziemy mnóstwo niesamowitych pomysłów na moim ulubionym blogu MR Printables znalazłam inny sposób na wykonanie twarzy, w sam raz do zabawy w miny z dzieckiem. Nie podejrzewała że przy pomocy tak prostych narzędzi można stworzyć tak wiele min.

twarzy

Nadal się nie poddaję i szukam z Zosią naszego pomysłu na twarz.