Puky to marka, której ciężko jest nie znać jeśli jest się rodzicem. Producent ten od lat słynie z wysokiej klasy bezpiecznych rowerków biegowych, jak i konstrukcji dla starszych dzieci. Jego renoma z pewnością sprawia, że rodzice biorą pod uwagę jego produkty zastanawiając się nad jednośladem dla swojej pociechy i chcą dowiedzieć się więcej o tym niemieckim producencie. Przyjrzyjmy się więc bliżej marce Puky – co znajdziemy w jej ofercie i dlaczego warto wybierać właśnie jej produkty.

Rowerki biegowe Puky

Pierwszym krokiem w rowerowej pasji, a zarazem wstępem w kolarstwo obecnie najczęściej są rowerki biegowe, w których marka Puky wiedzie prym. Jej konstrukcje są dokładnie przemyślane, co widać na pierwszy rzut oka. Marka Puky w procesie projektowania swoich jednośladów bierze pod uwagę nie tylko swoje wieloletnie doświadczenie, ale i współpracuje z placówkami oświatowymi, terapeutami ruchu i pediatrami. Dzięki temu jest ona liderem na rynku rowerków dla dzieci, a także firmą, która wiedzie prym pod względem bezpiecznego stawiania pierwszych kroków w kolarstwie.

Rowerki biegowe Puky wyróżniają się kilkoma szczegółami, które czynią je wyjątkowymi. Kierownice posiadają zawsze specjalną osłonę zabezpieczającą dziecko przed uderzeniem w razie upadku. Umieszczone na nich chwyty rozszerzają się ku końcom, by zapobiegać zsuwaniu się dziecięcych dłoni. Dodatkowo, rowerki biegowe wyposażone są w specjalne siedziska w kształcie banana, dzięki którym dziecko może lepiej pracować nogami i zachować poprawną pozycję biegową. Rowerki wyposażane są w specjalne podesty na nogi, na których dziecko może odstawić stopy po rozpędzeniu się, by zachować poprawny środek ciężkości dwukołowca. Każdy w modeli biegowych Puky z pewnością oczaruje rodziców i sprawi, że będą oni przekonani o tym, że jest to firma, z którą chcą rozwijać pasję do kolarstwa w swoim maleństwie.

Rowerki Puky dla starszych dzieci

Puky to marka, która nie przestaje trzymać w opiece dzieci po rozpoczęciu nauki w przedszkolu. Ich oferta jest w stanie pokryć kolarskie potrzeby praktycznie od pierwszego roku życia, aż do pierwszego dorosłego dwukołowca. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że przez cały okres dojrzewania ich dziecko będzie przemieszczać się bezpiecznie i komfortowo, na modelu wysokiej jakości i dobrze dopasowanym do jego potrzeb. Wraz z dorastaniem rosną modele Puky, jednak każdy z nich wciąż pozostaje przy wprowadzaniu dziecka w świat kolarstwa w sposób bezpieczny i zgodny z jego rozwojem i anatomią. Rowerki Puky dla dzieci i młodzieży projektowane są tak, by być dobrze dopasowanymi do potrzeb użytkowników, nie przeszkadzając im w prawidłowym rozwoju i zapewniając bezpieczeństwo przemieszczania się. Liczne modele posiadają ciekawe dodatki, które sprawią, że dzieci jeszcze bardziej polubią się ze swoim jednośladem i będą chciały się przemieszczać jedynie za jego pomocą. Puky to także producent modeli marki Eightshot – rowerków skierowanych do dzieci i młodzieży, wyróżniających się sportowym charakterem i pełnym dopasowaniem do rosnących pociech.

Wybierając produkty marki Puky mamy pewność, że nasza pociecha będzie się prawidłowo rozwijała, a wraz z nią rosła jej pasja do jazdy na rowerze. Puky Warszawa to bogata oferta produktów niemieckiej marki dostępna pod adresem Wrocławska 25 i Ostrobramska 38b. Puky Gdańsk znajdziemy w mieszczącym się w galerii City Meble sklepie BikeSalon przy alei Grunwaldzkiej 211. Każde z tych miejsc pozwoli nam na dobranie jednośladu dla naszego dziecka pod okiem i z radą doświadczonego specjalisty, który nie od dziś ma do czynienia z produktami tej marki. Pełną ofertę marki Puky online znajdziemy na stronie bikesalon.pl, przez którą możemy także dokonać zakupu z dostawą do domu lub bez zobowiązań zamówić wybrany model do najbliższego stacjonarnego sklepu BikeSalon, w którym będziemy mogli go obejrzeć i kupić.

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl