Gra Rummikub Junior to przyjemne połączenie nauki i rozrywki, dzieci uczą się rozpoznawać liczy i kojarzyć ich kolejności, rozwijają zdolności rozpoznawania kształtów i kolorów oraz rozwijają zdolność logicznego myślenia.

Gra składa się z kilkudziesięciu porządnie wykonanych płytek z tworzywa sztucznego, na których są liczby od 1 do 10 w czterech różnych kolorach. Każdej liczbie odpowiada również jakiś kształt, a w narożniku płytek umieszczone zostały kształty odpowiadające mniejszej oraz większej liczbie, co najmłodszym dzieciom pomaga w odpowiednim szeregowaniu i rozpoznawaniu liczb.

Gra Rummikub odniosła sukces na całym świecie dzięki świetnym połączeniu logicznych i prostych zasad, z wciągającą i wymagającą rozrywką. Rummikub Junior to specjalna wersja tej gry przeznaczona dla najmłodszych dzieci.

Wersja ta jest też doskonałym sposobem na stopniowe poznawanie zasad gier logicznych i doskonale sprawdza się jako wprowadzenie do bardziej złożonych gier.

PLUSY

+ Gra pomaga uczy i utrwala zdolności rozpoznawania liczb, kolorów i kształtów.

+ Pierwsza gra logiczna dla Twojego dziecka.

+ Świetne wprowadzenie do zasad standardowej wersji gry Rummikub i innych gier logicznych.

+ Bardzo porządne wykonanie, gry nie da się łatwo zniszczyć.

MINUSY

– Gra jest abstrakcyjna – nie opowiada dzieciom żadnej historii, jednakże kolorowe wykonanie oraz miłe kształty (serduszka, kwiatki) zachęcają

Opis gry przygotowany przez sklep www.zamorskiekolonie.pl