Zabawa pozwala na zbudowanie grupy z słabo znających się osób oraz jej zintegrowanie.  Możemy ją wykorzystać, jeśli mamy trochę czasu i chcemy rozluźnić atmosferę przed pracami grupowymi. Świetnie sprawdza się podczas szkoleń z osobami dorosłymi, ale równie dobrze można ją wykorzystać podczas zabaw z dziećmi.

Zanim zaczniemy zabawę przygotowujemy różne obrazki z gazet, które dzielimy na 4 części (w zależności od ilości uczestników). Wymieszane części obrazków wkładamy do pudełka. Następnie każdy z uczestników losuje jedną część ilustracji i podpisuje ją z tyłu swoim imieniem.

Następnie zaczynamy szukać osób, które posiadają pozostałe części, gdy już wszystkich odszukamy należy skleić obrazek, taśmą lub przykleić go na arkuszu papieru. Aby emocje były większe na początku zabawy możemy umówić się, że na wykonanie ćwiczenia mamy 5 minut. Jeśli uczestnikami zabawy są dzieci, możemy przygotować obrazki związane z tematem lekcji np. Zima, a następnie poprosić dzieci, aby po sklejeniu każda grupa przygotowała najbardziej trafny tytuł i opowiedziała, co dzieje się na ilustracji.