Zakup prezentu dla żywiołowego chłopca, który uwielbia dynamiczną zabawę, w którego głowie roją się nieskończone pomysły a wyobraźnię wciąż zaprzątają nowe idee, wcale nie jest tak trudny jak mogłoby się wydawać.

Rowery, hulajnogi, figurki, które pozwolą realizować najdziksze scenariusze zabaw i wyrzutnie strzałek do szalonych pojedynków, powinny sprawdzić się idealnie.

Hulajnogi dla maluszków, klasyczne i wyczynowe

Hulajnoga jest tym, co przychodzi do głowy jako jedna z pierwszych rzeczy, które rozważamy jako prezent dla pełnego energii dziecka. Na rynku znajdziemy ten wyjątkowy pojazd w rozmaitych wersjach dostosowanych do wielu gustów– od pierwszych kolorowych pojazdów dla kilkuletniego malucha, po wyczynowe dla nastolatków. To doskonały narzędzia na rozładowanie w bezpieczny sposób nadmiaru dziecięcej energii. Młodszemu chłopcu, który nie porusza się jeszcze zbyt sprawnie, możemy najpierw podarować rowerek biegowy, który pozwoli intensywnie ćwiczyć równowagę. Niebawem malec będzie mógł już przesiąść się na „poważniejszy” sprzęt – pierwszą trójkołową hulajnogę, a następnie na klasyczną postać tego pojazdu o dwóch kołach. Wybierając ten typ prezentu, celujmy raczej w cieplejsze miesiące i wiosenne bądź letnie święta, tak aby dziecko nie musiało czekać kilku miesięcy na swoją pierwszą zabawę na powietrzu.

Nerf – zestawy do koleżeńskich pojedynków i gier

Nerf – zestawy wyrzutni, elementów do ich rozbudowy oraz piankowych strzałek to jedna z ulubionych zabawek chłopców w wieku szkolnym i nastolatków. Pozwalają na wielogodzinne terenowe gry w lesie czy na podwórku, specjalnie dostosowanej do pojedynków hali, a w przypadku mniejszych pistoletów – nawet w domu i na ogrodzie. Wyrzutnie gąbkowych pocisków spotkamy w wielu rozmaitych seriach i zestawach, w tym m.in.:

  • wyrzutnie N-Strike Elite o super dalekim zasięgu,
  • wyrzutnie z serii Nerf Modulus, które dają się modyfikować, rozbudowywać i ulepszać,
  • blastery Accustrike o niezwykłej celności,
  • mega serie N-Strike Mega,
  • serie tematyczne Nerf Zombie czy Nerf Doomlands,
  • serie inspirowane grami wideo, jak Fornite X Nerf.

Te i wiele innych rodzajów bezpiecznej „broni” na długo wyciągnie dzieciaki sprzed ekranów, pozwalając zdrowo i aktywnie spożytkować nadmiar energii.

Figurki Super Zings – dla fanów dynamicznej akcji

Świetnym pomysłem na prezent dla chłopca, który lubi żywiołową zabawę, będą figurki Super Zings i zestawy z postaciami z serialu. To jedna z najpopularniejszych bajek ostatnich lat, która porywa dzieciaki z całego świata do Kaboom City – miasta pełnego SuperBohaterów i SuperZłoczyńców oraz ich specjalnych pojazdów – SuperJets. Akcja kreskówki toczy się wokół kryjówek, zasadzek na antybohaterów i ulicznych pojedynków. Podobnie jak pełne pasji dziecięce zabawy oparte o serialowe scenariusze. Dla prawdziwego fana kolekcji niezwykłym prezentem z pewnością okaże się limitowana figurka – kryształowa, złota lub srebrna bądź ekstra dodatek. Znajdziesz ją w sklepach z artykułami dla najmłodszych, zabawkami i akcesoriami szkolnymi – Aspekto.pl.