Wieszak w pokoju dziecięcym to taki niewielki detal, który pełni funkcję użytkową funkcję użytkową. Atrakcyjne i funkcjonalne wieszaki ścienne na worki lub ubrania, oryginalnie ozdobione to również świetny gadżet dizajnerski i niebanalna ozdoba w pokoju. Mam nadzieję że spodobają się wam nasze propozycje.

Ten wieszak zawrócił nam lekko w głowie, do jego zrobienia wykorzystano tradycyjne drewniane wieszaki, które bez problemu można dostać w każdym sklepie, po odpowiednim przycięciu i złożeniu, zachowały nadal swoją podstawową funkcję użytkową a jednocześnie otrzymały nowy wymiar dekoracyjny. Świetnie wypełnił wąską wnękę, które często znajdują się w naszych domach.

Kolejny wieszak – zabawka, wykonany z drewna brzozowego w którym zostały wycięte sylwetki zwierząt. Pionki pełnią tu funkcję haczyków na których możemy powiesić ubranie, oraz zmieniać ich położenie i traktować jako układankę.

W każdym dziecięcym pokoju znajdą się zabawki, którymi maluch już się nie bawi a które kiedyś kolekcjonował. Nie muszą leżeć na dnie kartonu możemy ponownie je wykorzystać. Oto kilka podpowiedzi.

Czy wy również macie problem z szukaniem kluczy w torebkach, kieszeniach, na półkach czy w szafkach? Dzięki takiemu rozwiązaniu przechowywanie kluczy będzie łatwiejsze 🙂

Wieszaki do pokoju dziecięcego

Jeśli przeczytałeś ten wpis z zainteresowaniem możesz zostawić komentarz oraz:

  • Jeśli wykorzystałeś ten pomysł, prześlij mi zdjęcie z chęcią je opublikuję.
  • Polub mój profil na Facebooku, znajdziesz tam wiele innych inspiracji.
  • Zajrzyj na Instagrama lub Pinteresta tam również mnie znajdziesz.
  • Jeśli to co piszę ci się podoba – podaj dalej ale pamiętaj o podaniu źródła.
  • Napisz do mnie jeśli masz inną propozycję na kontakt@zabawydladzieci.com.pl