zając z papieru 17 kwietnia 2014

Zajączek

Dzisiaj proponuję ostatniego przedświątecznego zajączka, który niestety wymagał sporo cierpliwości podczas łączenia dwóch kawałków papieru w formie plecionki, ale się udało.

zobacz więcej →

zając 1 kwietnia 2014

Zając

Wiosna zbliża się dużymi krokami, a my jak zawsze o tej porze zaczynamy robić zajączki. Najczęściej robiłyśmy je do tej pory z rolki od papieru toaletowego. Dzisiaj jednak chciałam zaproponować coś innego.

zobacz więcej →

ptak 11 marca 2014

Ptaszek od serca

Do zrobienia naszego ptaszka potrzebowałyśmy niewiele, nie jest szczególnie skomplikowany a wręcz banalnie prosty.  Został zrobiony z wyciętego z papieru serca – tylko tyle potrzeba do stworzenia interesującej pracy.

zobacz więcej →

0 24 lutego 2014

Bałwanek z wacików

Zima powoli nas opuszcza dlatego mając nadzieję, że już nie wróci zrobiłyśmy pierwszego w tym roku, pożegnalnego bałwanka z ….. wacików :).

zobacz więcej →

strzała 10 lutego 2014

Strzała Amora

Zbliża się Walenty, zamiast tradycyjnych walentynkowych serduszek przygotowujemy z Zosią strzały Amora, którymi obdarzy swoich przyjaciół w szkole.

zobacz więcej →

zaba 3 stycznia 2014

Żaba

Co prawda do wiosny jeszcze daleko, ale nadmiar zielonej bibuły spowodował że trzeba ją było wykorzystać i przyszła nam do głowy żaba.

zobacz więcej →

ptak4 14 grudnia 2013

Ptaki

Do wykonania naszych ptaków zainspirowało nas zdjęcie znalezione w internecie na jednym z blogów.

zobacz więcej →

kot1 1 grudnia 2013

Kotki

Pewnego dnia Zosia przyniosła ze szkoły całą rodzinkę papierowych kotów. Na szczęście moje dziecko ma sporo zajęć dodatkowych takich jak plastyka czy zajęcia techniczne, a nawet sztuka

zobacz więcej →

A3 5 listopada 2013

Jesienne drzewa

Po halloween-owych szaleństwach przyszła pora na jesienne inspiracje, dziś jesienne drzewko.

zobacz więcej →

pająk 18 października 2013

Pająk

Nie da się ukryć że zbliża się Halloween, choć to nie jest nasze tradycyjne święto to zostało opanowane przez dzieciaki. Każdego roku coraz więcej dzieci puka w przebraniu do naszych drzwi.

zobacz więcej →