14 października 2021

Łóżka dostawne dla karmiących mam i wrażliwych maluchów.

Łóżka dostawne to niezwykłe, nowoczesne rozwiązanie, które pozwala niemowlęciu spać z rodzicami, nie ograniczając przy tym komfortu żadnego z nich. Dzięki dostawce znacznie wzrasta komfort snu całej rodziny – maluch rzadziej się wybudza, a rodzice mniej czasu spędzają na ponownym ukołysaniu go do snu.

zobacz więcej →

27 sierpnia 2021

Niezbędne artykuły plastyczne dla dzieci

Każdy rodzic stara się zapewnić swojemu dziecku jak najbardziej wszechstronny rozwój i dać możliwości do budowania pasji. Od najmłodszych lat zapewniamy dzieciom dostęp do materiałów artystycznych. Za pomocą pierwszych kredek i farbek powstają najróżniejsze prace i z każdej z nich jesteśmy dumni.

zobacz więcej →

14 sierpnia 2021

„Nieśmiertelna zabawka”: klocki LEGO®

Osoby, które wychowywały się w latach 90-tych, doskonale pamiętają jaką estymą i pożądaniem wśród rówieśników cieszyły się klocki LEGO®. Od tych czasów minęło wiele lat – czy słynna zabawka staje się powoli przeżytkiem?

zobacz więcej →

16 czerwca 2021

Przegląd najciekawszych drewnianych zabawek dla najmłodszych

W czasach, gdy wszystko staje się łatwo dostępne, a plastikowe zabawki nie wzbudzają już większego zainteresowania wielu rodziców poszukuje dla swoich pociech czegoś bardziej wyjątkowego. Kroki swoje kierują coraz częściej w stronę zabawek wykonanych z drewna. Za ich zakupem przemawia nie tylko ekologia – wiele produktów jest wytwarzanych ze materiałów pochodzących z recyklingu. Istotną kwestią jest również bezpieczeństwo ich stosowania i wykorzystanie do ich produkcji nietoksycznych farb. Poniższy przegląd najciekawszych drewnianych zabawek dla najmłodszych ma na celu ułatwienie Ci dokonania trafnego wyboru.

zobacz więcej →

19 maja 2021

Wybieramy materac dla dziecka – czym się kierować?

Sen jest niezwykle ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka. Duże znaczenie ma jednak nie tylko liczba godzin, które maluszek spędza w objęciach Morfeusza, ale także rodzaj podłoża, na którym śpi. Czym się kierować przy wyborze materaca dla dziecka? Jaki rodzaj wypełnienia będzie najlepszy dla kręgosłupa? Podpowiadamy!

zobacz więcej →

30 kwietnia 2021

Wybieramy basen ogrodowy dla dzieci – na co zwrócić uwagę?

Dzieci uwielbiają zabawy w basenie. To najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu latem. Nie dziwi więc fakt, że na wielu podwórkach można zauważyć baseny ogrodowe. Niestety nie wszystkie modele, w których szukają orzeźwienia najmłodsi, są dla nich bezpieczne. Jakie parametry warto wziąć pod uwagę przed zakupem? Czy istnieje model idealny, który zapewni maluchom ochłodę i bezpieczeństwo jednocześnie? Podpowiadamy jaki produkt wybrać.

zobacz więcej →

22 kwietnia 2021

Jak urządzić pokój dziecięcy dla chłopca?

Urządzenie pokoju dla małego dziecka to nie lada wyzwanie. Jak wiemy, nasze pociechy szybko rosną, a ich potrzeby mogą zmieniać się z roku na rok. Warto więc, aby pokój dla dziecka jak najdłużej pozostawał uniwersalny, ale także inspirujący. Jak urządzić pokój dziecięcy dla chłopca?

zobacz więcej →

2 marca 2021

Leżaczek dla dziecka – jak wybrać najlepszy?

Wychowywanie dziecka i dbałość o dom to zadania bardzo trudne, a każdy rodzic po prostu musi im sprostać. Dlatego właśnie tak chętnie sięgamy po dostępne na rynku rozwiązania, które mogą zapewnić nam chwilę odpoczynku lub ułatwić codzienną organizację. Jednym z nich jest sprawdzony przez kolejne pokolenia leżaczek dla dziecka, który pozwala odłożyć maluszka w bezpieczne miejsce i cieszyć się przez chwilę wolnymi od dodatkowych kilogramów rękami. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając model dla siebie.

zobacz więcej →

19 stycznia 2021

Spacerówki muszą być praktyczne – 3 rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem.

Kiedy dziecko wyrasta z głębokiego wózka, stajemy przed koniecznością wyboru odpowiedniej spacerówki. Będzie ona służyć dłużej niż gondola, dlatego trzeba dobrze się zastanowić na jakich funkcjach najbardziej nam zależy.

zobacz więcej →

22 grudnia 2020

Czy zabawki mogą pomóc w prawidłowym rozwoju dziecka?

Pojawienie się w naszym życiu nowego członka rodziny, stanowi nie lada wyzwanie. W końcu od teraz to my, rodzice, jesteśmy odpowiedzialni za jego rozwój każdego dnia. Dziecko reaguje na bodźce z otoczenia, a w sklepach znajdziemy całe mnóstwo zabawek, które mu ich dostarcza. Muzyka, dotyk – to wszystko  towarzyszy mu od pierwszych dni. Dziecko już w czasie 6 miesiąca ciąży, jest w stanie wychwycić dźwięk z otoczenia. Jak dobrać zabawki, aby sprawiały radość, jednocześnie wspomagając rozwój naszej pociechy?

zobacz więcej →