Łóżka dostawne to niezwykłe, nowoczesne rozwiązanie, które pozwala niemowlęciu spać z rodzicami, nie ograniczając przy tym komfortu żadnego z nich. Dzięki dostawce znacznie wzrasta komfort snu całej rodziny – maluch rzadziej się wybudza, a rodzice mniej czasu spędzają na ponownym ukołysaniu go do snu.

Przy tym są na tyle blisko, by w razie zagrożenia móc w porę zareagować.

Łóżka dostawne – sposób na bliskość i spokojny sen

Łóżka dostawne, które przystawić można wprost do posłania w sypialni mamy i taty, to zdecydowanie propozycja dla świadomych rodziców. Rosnąca wiedza na temat rozwoju dziecka i wpływu bliskości na budowanie osobowości nowego człowieka skłania ku poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Mają one zaspokajać zarówno najgłębsze potrzeby niemowlęcia (jak konieczność stałego kontaktu z mamą), jak i jego opiekunów. Montując łóżeczko dostawne w swojej sypialni, rodzic zyskuje pewność, że niemowlę będzie spało spokojniej, a i sam lepiej wypocznie. Dziecko natomiast czuje się bezpieczniej dzięki bliskości opiekuna.

Łóżeczko dostawne to rozwiązanie bezpieczne i wygodne

Spanie blisko malucha wydaje się najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla dziecka, ale i rodzica – szczególnie matki karmiącej. Nieustanne nocne pobudki i częste wstawanie do dziecka potrafią nieźle dać w kość młodym rodzicom. Łóżka dostawne problem ten rozwiązują zupełnie, sprawiając, że maluch jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Karmiąca mama nie musi każdorazowo wstawać, wybudzając organizm ze snu, a dziecko – być na nowo usypiane przed odłożeniem do łóżeczka. Bliskość niemowlęcia pozwala całej rodzinie maksymalnie wykorzystać czas nocnego wypoczynku, jednocześnie nie narażając dziecka na urazy, jakich mogłoby doznać, śpiąc pomiędzy opiekunami.

Łóżka dostawne jako uniwersalne meble wielofunkcyjne

Wiele osób, które rozważają zakup dostawki dla malucha, obawia się wysokich kosztów tego produktu, który wydaje się potrzebny ledwie przez parę miesięcy. Nic bardziej mylnego! Dobrze skonstruowane łóżeczko dostawne – na przykład z oferty sklepu Klups.pl – to mebel, który z powodzeniem daje się wykorzystać na wiele różnych sposobów: jako dostawka do łóżka rodziców, samodzielne łóżeczko dla dziecka, wypoczynkowa sofa dla juniora czy fotelik dla starszego dziecka. Wystarczy odpowiednio zamontować, zdemontować bądź przesunąć jedną z bocznych ścianek oraz wypełnić wnętrze poduszkami służącymi za oparcia i podłokietniki.

Łóżka dostawne – estetyka i dopełnienie aranżacji wnętrza

Współczesne drewniane łóżka dostawne to piękne, wyjątkowe meble o wysokiej jakości wykonania. Estetyczne i atrakcyjne wizualnie, świetnie prezentują się w sypialni rodziców i sprawdzą się przy rozmaitych aranżacjach wnętrz. Nie zajmują dużo miejsca i dobrze dopasowują się do łóżka opiekunów. Dzięki swobodnej regulacji wysokości dziecięcego materacyka wiele z nich daje się zamocować na różnych wysokościach. A to oznacza, że nawet jeśli nie znajdziemy już dla nich zastosowania w naszym domu, z łatwością będziemy mogli je odsprzedać lub podarować innej powiększającej się rodzinie.