Produkt wielofunkcyjny – to pierwsza myśl, która nasuwa mi się po obejrzeniu Pin Pres-a. Gwarantuje świetną zabawę, organizuje ład i porządek oraz dobrze się prezentuje.  Pewnie każdy, kto posiada dzieci wie, że utrzymanie ładu i porządku w pokoju dziecięcym graniczy z cudem. Tysiące razy zastanawiałam się jak zachęcić córkę do sprzątania i nadal nie znalazłam dobrego sposobu. Groźby, że nie wpuszczę koleżanek do domu sprawdzają się tylko na chwilę. Patrząc jednak na Pin Pres myślę, że może to zależy również od mebli i odpowiedniego wyposażenia pokoju. Nie jest to pewnie idealne rozwiązanie, ale pozwala na umieszczanie przedmiotów w formie zabawy. Jak piszą projektanci Pin Pres powoduje że akt sortowania staje się zabawą a mebel przyjmuje kształty rzeczy.

Z założenia miała to być półka w końcu OOO MY DESIGN ma projekty związane z organizacją przestrzeni. Wyszło coś między meblem a zabawką.

PIN_PRES1

Pin Pres wykonany jest z naturalnych materiałów: korpus z sklejki a kołki z naturalnego bukowego drewna. Występuje w dwóch rozmiarach 100 x 47 x 105 cm oraz wersji mini 50 x 35 x 50 cm. Bez wątpienia wersja mini zajmuje mniej miejsca, trzeba pamiętać że jest to produkt dwustronny, ale za to jest fajnym elementem dekoracyjnym.

Pin_Pres_Mini_Home

Projektanci wprowadzili również 4 wersje kolorystyczne.

pin_pres3