Wielkie odliczanie do sezonu wakacyjnego trwa! W głowie pojawia się mnóstwo pytań – gdzie znaleźć hotel z atrakcjami dla dzieci? Choć pomysłów jest bez liku, to wybór odpowiedniego miejsca nie jest taki prosty.

Trudno sprostać potrzebom całej rodziny – żywiołowym maluchom, zbuntowanym nastolatkom i rodzicom pragnącym odpoczynku od codziennej zawieruchy. Na szczęście są na to sposoby – pobyty wakacyjne w resorcie Gwiazda Morza Spa & Sport we Władysławowie! Ten położony nad samym morzem hotel dla rodzin z dziećmi zapewnia moc atrakcji dla każdego, niezależnie od wieku i zainteresowań. Sauny, baseny, ścianka wspinaczkowa,  animacje… tu nie sposób się nudzić. Poczuj wakacyjny klimat już dziś!

Władysławowo – dodaj do ulubionych!

Morza szum, ptaków śpiew i … niekończąca się zabawa! Jeżeli planujesz wakacje nad polskim morzem, to tylko we Władysławowie! Położone na malowniczym Półwyspie Helskim, od wielu lat uznawane jest za jeden z najpiękniejszych kurortów letniskowych. Nic dziwnego – szerokie i piaszczyste plaże, bliskość rezerwatu przyrody oraz rzadko spotykany mikroklimat skutecznie pomagają zapomnieć o wielkomiejskim hałasie i zgiełku. Czy może istnieć coś wspanialszego? Oczywiście – hotel rodzinny nad morzem Gwiazda Morza Resort Spa&Sport! Nasz obiekt łączy w sobie wszystko, co najlepsze – doskonałą lokalizację, komfortowe wnętrza i szereg rozrywek, dzięki którym urlop z dziećmi przestanie być wyzwaniem, a stanie się czystą przyjemnością.

Ah, dzieckiem być…

Na początku była… dobra zabawa! Już od samego rana na naszych najmłodszych gości czeka całe morze atrakcji. Zajęcia plastyczne oraz ruchowe, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, a nawet… joga na trawie lub na dachu hotelu. Szkoda czasu na wylegiwanie się w łóżku, skoro na miejscu tyle się dzieje! W końcu Gwiazda Morza to hotel z animacjami z prawdziwego zdarzenia. U nas Twoje dziecko nie tylko spędzi radosne chwile w otoczeniu rówieśników, ale również rozwinie wyobraźnię i otworzy się na nowe doświadczenia. W końcu nie ma nic lepszego niż nauka przez zabawę. I to nie tylko w okresie wakacyjnym.

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie u nas. Przy gorszej pogodzie do akcji wkracza bajkowy Podwodny Świat. Ta niezwykła sala zabaw została wyposażona w łódź podwodną, basen z kulkami, różne zjeżdżalnie i mostki, a także strefy sensoryczne i ogromną przestrzeń do pisania kredą. Tu kreatywność nie ma końca. Podobnie jak relaks – w czasie niepogody zapraszamy również do dziecięcej krainy w Instytucie SPA Gwiazda Morza, gdzie czekają wyjątkowe zabiegi przeznaczone dla dzieci i nastolatków. O naszym masażu czekoladą krążą już legendy! Aż chciałoby się zatrzymać czas, by móc skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji dla dzieci!

Rodzinne doświadczenie z Gwiazda Morza Resort Spa&Sport

Wakacje all-inclusive nie muszą kojarzyć się z nudą i powtarzalnością, a hotel dla dzieci z mało ambitnymi rozrywkami. Rezerwując pobyt w resorcie Gwiazda Morza Resort Spa&Sport, otrzymujesz rozbudowany pakiet wygód dla całej rodziny. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko komfortowe, w pełni wyposażone pokoje rodzinne i apartamenty wakacyjne, ale szereg atrakcji, które pozwolą na spędzenie wspólnych chwil inaczej niż zwykle. Komfort i bezpieczeństwo to nasz priorytet. Nieważne, co wybierzesz: plac zabaw w prywatnym parku, lekcje pływania czy rodzinne saunowanie – na pewno czeka Cię pobyt pełen wrażeń! A gdy dodamy do tego fantastyczną kadrę, doskonałą kuchnię i bogatą infrastrukturę, to nie będziesz mieć już wątpliwości, jaki jest najlepszy hotel dla dzieci nad morzem! Szczegóły znajdziesz na https://www.gwiazdamorza.com/dla-dzieci.