Wizyta na termach to propozycja nie tylko dla kuracjuszy. Nowoczesne kompleksy termalne oferują mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, w tym dla maluszków i nastolatków. Jeśli planujesz wybrać się na termy z dziećmi, to koniecznie zwróć uwagę na to, czy Twoje pociechy nie będą się nudzić w danym kompleksie. Pod tym względem jednym z najlepszych wyborów są Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Zajrzeliśmy do tego obiektu i wiemy już, że trudno o lepszą propozycję na rodzinny wyjazd, na przykład weekendowy.

Strefa przyjazna maluszkom

W tak dużym obiekcie termalnym ważne jest, aby rodzice małych dzieci mogli znaleźć strefę dla siebie i komfortowo bawić się w niej z pociechami. W Termach BUKOVINA są brodziki z wodnymi zabawkami, wypełnione ciepłą wodą, idealne nawet dla kilkumiesięcznych maluszków, które dopiero oswajają się z basenowymi atrakcjami.

Efektowne zjeżdżalnie

Starsze dzieci po przekroczeniu progu strefy basenowej oczywiście od razu zaczynają się rozglądać za zjeżdżalniami, na których mogą spędzić wiele godzin. Pod tym kątem Termy BUKOVINA także stają na wysokości zadania, oferując swoim gościom aż trzy efektowne zjeżdżalnie, w tym dwie zewnętrzne. Najdłuższa, bo aż 100-metrowa zjeżdżalnia, znajduje się w środku obiektu – to dostarczająca silnych emocji Wartko Ruła.

Baseny z bardzo ciepłą wodą

Większość rodziców wybiera termy pod kątem gwarantowanej temperatury wody – chodzi tutaj o komfort dzieci i wykluczenie ryzyka przeziębienia. Woda wypełniająca baseny Term BUKOVINA ma temperaturę między 30 a 38 stopni Celsjusza, dlatego naprawdę nie ma na co narzekać.

Samych basenów jest aż 20, mają one różną głębokość i każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Szczególnie polecamy baseny zewnętrzne, z których można podziwiać przepiękne lasy reglowe sąsiadujące z obiektem. To super atrakcja zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy temperatura powietrza jest znacznie niższa od temperatury wody.

Bogata oferta zabiegów i szeroki wybór saun dla rodziców

Rodzinny wypad na termy nie musi i nie powinien być atrakcją tylko dla dzieci. Rodzice także mają prawo pomyśleć o sobie, na przykład wymieniając się opieką nad pociechami i korzystając z oferty zabiegowej kompleksu czy relaksując się w jednej z wielu saun (w tym fińskiej czy parowej).

Jeśli macie starsze dzieci, które mogą samodzielnie poszaleć w wodzie, to będziecie zachwyceni opcją wygrzania ciała w ciepłej wodzie o szerokich właściwościach terapeutycznych – takie kąpiele mogą pomóc np. na przewlekłe zmęczenie, napięcie mięśni, bóle stawów czy skumulowany stres.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Termy BUKOVINA to bardzo bezpieczny kompleks basenowy, o czym świadczy duża liczba wykwalifikowanych ratowników. Dyskretnie obserwują oni osoby korzystające z basenów, szczególnie dzieci, aby w razie konieczności natychmiast zareagować – również na wszelkie niebezpieczne zachowania.

Oferta gastronomiczna

Na termach warto spędzić cały dzień, aby mieć możliwość nacieszenia się wszystkimi atrakcjami i rzeczywiście naładować baterie po wytężonym okresie w pracy czy w domu. W pewnym momencie na pewno pojawi się jednak problem burczenia w brzuchu, zwłaszcza u dziecka. Spokojnie: na terenie Term BUKOVINA znajdziecie kilka punktów gastronomicznych, w tym serwujących zdrowe, pełnowartościowe posiłki.

W punktach gastronomicznych płaci się zegarkiem otrzymanym przy kasie i rozlicza przed wyjściem z obiektu. Dzięki temu nie trzeba nosić przy sobie gotówki czy karty. To bardzo wygodne!

Hotel na miejscu

Dużą zaletą Term BUKOVINA jest to, że częścią kompleksu termalnego jest komfortowy, czterogwiazdkowy Hotel BUKOVINA – jego goście mają bezpośredni dostęp do strefy basenowej, do której mogą przejść nawet w szlafrokach prosto z pokoju. Jeśli więc planujecie rodzinny wyjazd na termy z dziećmi na kilka dni, to będzie to naprawdę świetny wybór.

Termy BUKOVINA znajdują się w samym centrum Bukowiny Tatrzańskiej, urokliwej miejscowości położnej zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem od Zakopanego. Blisko stąd do głównych atrakcji regionu, w tym do początku popularnych wśród rodzin górskich szlaków, m.in. do Doliny Chochołowskiej czy Morskiego Oka. Z pełną ofertą obiektu zapoznasz się na stronie https://www.termybukovina.pl/, na której możesz od razu kupić bilety i uniknąć kolejek do kasy.

Więcej argumentów przemawiających za tym, że Termy BUKOVINA to idealny wybór dla rodzin z dziećmi, znajdziesz w artykule na stronie https://www.termybukovina.pl/blog/na-ktore-termy-z-dziecmi-warto-sie-wybrac-7-argumentow-za-termami-bukovina.

Artykuł zewnętrzny