Pluszaki to najlepsi przyjaciele naszych dzieci w pierwszych chwilach ich życia. Te urocze miękkie zabawki pomagają naszym dzieciom rozwijać ich emocje. Pluszowe zabawki dla dzieci to dla nich ktoś bardzo ważny, do kogo zawsze mogą się zwrócić i podzielić się sekretami i tajemnicami. W chwilach smutku i zmartwień będą wsparciem, a podczas radosnych zabaw niezastąpionym towarzyszem.

Pluszowe zabawki dla dzieci również wspierają rozwój Dzieci traktują swoich słodkich przyjaciół praktycznie jak żywe stworzenia. Zabierają je na pikniki, na spacery lub do spania. Dobrze dobrana przytulanka do spania dla dziecka stanie się towarzyszem na długie lata a może nawet na całe życie.

Sklep z zabawkami w Poznaniu oferuje szereg oryginalnych produktów, w tym marek Maileg, do realizacji dziecięcych marzeń i twórczej zabawy, pełnych radości oraz rozwoju sensorycznego i motorycznego.

Bezpieczne przytulanki

Pluszowe misie pomogą Twojemu dziecku w wielu sytuacjach życia codziennego i zyska nową, dzięki której będzie mogło rozwijać cenne umiejętności. Jak sama nazwa wskazuje, pluszaki dla dzieci służą do przytulania, co jest świetne. To bardzo ważna lekcja dla każdego, kto chce, aby ich dzieci pogłębiały swoją inteligencję emocjonalną. Okazywanie uczuć i emocji będzie znacznie większe, jeśli dziecko będzie miało do tego możliwość. Ulubioną maskotkę może zabierać wszędzie tam gdzie chce. Pluszowa zabawka może pomóc maluchom w ich złości i niecierpliwości. W szczęśliwych czasach, jak w trudnych chwilach, może towarzyszyć maluchowi i upewnić się, że nie jest sam.

Pluszowy miś Bukowski

Bukowski Design to marka wyróżniająca się najwyższą jakością materiałów wykorzystywanych do produkcji zabawek. Firma tworzy głównie maskotki, misie i pluszaki. Bukowski Design stawia na niepowtarzalny design, dyskretny – przyjemny i bezpieczny dla młodszych oczu. Dodatkowo pluszaki dla najmłodszych, wykonane ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Każdy mały miś ma inny charakter i jest wykonany z niezwykłą precyzją. Wybierz odpowiediego misia dla swojej pociechy – niech idzie z nim razem przez świat.

Misie Bukowski Design są idealne na prezent, będą idealne dla dzieci w każdym wieku. Ich wygląd i jakość przyciągają uwagę każdego
Pluszaki czy misie są bardzo dotykowe i przyjazne z wyglądu. Dzięki elementom haftowanym i różnym motywom misia oraz przyjemnym w dotyku materiałom rozwijają zmysły dziecka, w szczególności wzrok i dotyk.

W jaki sposób dbać i prać pluszaki oraz maskotki Bukowski?

Zabawki od Bukowski Design można prać w pralce lub ręcznie w 30 stopniach, co gwarantuje higienę i trwałość zabawki na lata. Większość miękkich zabawek jest przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. Wszystkie produkty spełniają normy bezpieczeństwa co potwierdza oznaczenie CE, jest to kluczowe w przypadku zabawek, które mają kontakt ze skórą dziecka, w szczególności a Marka Bukowski Design została założona przez osobę z pasją i sercem do tworzenia pluszowych zabawek dla dzieci i od lat pracują na swoją reputację. Bukowski Design otrzymał od wiele prestiżowych nagród za tworzenie misiów i misiów pluszowych. Marka jest znana na całym świecie oraz przez Volvo, dla którego stworzyła misia o imieniu Benny.

Myszki Maileg

Duńska marka Maileg to więcej niż producent gier i akcesoriów dla dzieci. Maileg to marka, która trafia w dziecięce serca i spełnia wiele skrywanych marzeń. Zabawki i akcesoria Maileg są wykonane z wysoką jakością i z taką starannością , że będą przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Myszki Maileg są znane na całym świecie, są to unikatowe produkty, które w wersji micro, dostosowują się do małych rączek dziecka, ćwiczących palców. Myszi Maileg są uwielbiane przez najmłodszych, ponieważ mają bardzo dużo bezpziecznych detali i są różnorodne, więc bardzo ciekawe dla malucha.

Marka Maileg stworzyła szereg i króliczków, które oprócz funkcji zabawy, pełnią również rolę przytulanki. Mikro narzędzia można łatwo ukryć w kieszeni kieszeni w plecaku na pięć osób, aby mogły ci towarzyszyć podczas wycieczek lub gier poza domem. Ogromną zaletą zabawek produkowanych przez Maileg jest zdecydowana większość miękkich zabawek dla chłopców i dziewczynek we własnym domu lub łóżku w pudełku po zapałkach, walizce lub w koszu, który może przenosić za pomocą uchwytów.

Domek Maileg

Firma Maileg zadbała o to, aby mysz zachwycała swoim niepowtarzalnym designem. Ten wyjątkowy domek dla myszek Maileg pięknie prezentuje się w pokoju dziecka. Warto też pamiętać o polityce ekologicznej Mailega , której firma ściśle przestrzega przy sprzedaży zabawek. Konstrukcja wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC. Oznacza to, że materiały użyte do stworzenia myszy Maileg zostały zebrane bez wpływu na biologię i strukturę lasów. Ekskluzywny drewniany domek Maileg dla królików z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę i jej mamę! Dwupoziomowy dom z poddaszem będzie mógł pomieścić dużą ilość mebli i dodatków w zależności od pomysłu Twojego dziecka.

Artykuł zewnętrzny