Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową grę na polskim rynku – Turniej Złotorożca. Turniej to strategiczna gra karciana, przeznaczona głównie dla dzieci w wieku szkolnym. Zawartością jednego pudełka, na którą składa się 60 kart do gry oraz instrukcja może grać od 2 do 3 graczy. Zasady gry przewidują możliwość łączenia większej ilości egzemplarzy, w takim przypadku ilość graczy jest praktycznie nieograniczona.

Karty do gry podzielone są na 48 zawodników oraz 12 dodatkowych kart, wpływających na wynik rozgrywki. W trakcie gry gracz uczestniczy w baśniowym turnieju, w trakcie którego wybrani przez niego zawodnicy rywalizują na siłę, moc, spryt i wdzięk w pojedynkach zwanych potyczkami z zawodnikami rywala. Wśród postaci znajdziemy między innymi sympatyczne bliźniaki Jasia Całuska i Stasia Psikusa, tytułowego smoka Rocha Złotorożca, Karola Gitarę, Witka Niewidka.  Karty wsparcia, takie jak O RETY! Zdjął skarpety, czy W kuli zobaczę, kiedy zapłaczesz. sprawiają, iż każdy pojedynek jest wyjątkowy. Jeśli  szukają Państwo gry przepełnionej agresją i przemocą w tej paczce tego nie znajdziecie.

Gra w przyjemny sposób wprowadza w świat gier karcianych, uczy strategicznego myślenia, planowania kolejnych posunięć. Możliwe kombinacje oraz specjalne zdolności poszczególnych postaci sprawiają, iż przebieg każdej rozgrywki pozostaje interesujący do ostatniego pojedynku.

Mocną stroną gry jest humorystyczna, dopracowana grafika, wykonana przez zdolnych grafików oraz trwałe, estetyczne opakowanie. Same karty do gry wykonane są z profesjonalnego kartonu karcianego. Gra na zlecenie firmy Złotorożec Karkonoski została wyprodukowana przez Krakowskie Zakłady Wyrobów Papierniczych Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Więcej informacji na: www.zlotorozec.pl