Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego dziecka? A może chcesz w oryginalny sposób zmotywować go do sprzątania pokoju czy zjadania całych posiłków? Mamy świetne rozwiązanie – przekaż mu naukę przez zabawę. Jak? Z wykorzystaniem bajki personalizowanej.

Bajka personalizowana – co to?

Czym jest bajka personalizowana? Już tłumaczymy. Jest to bajka stworzona specjalnie dla konkretnego dziecka. W bajce pojawiają się zdjęcia malucha i pada jego imię. Taka forma bajki sprawia, że dziecko jest nie tylko obserwatorem, ale również uczestnikiem bajki.

Oczywiście wszystkiemu towarzyszy magiczna sceneria i wesołe elfy, które razem z dzieckiem przeżywają wyjątkową przygodę.

Bajki personalizowane stworzone są w konwencji edukacyjnej, a przekazywane treści są w 100% dostosowane do małych odbiorców. Wesołe postaci nie tylko bawią, ale też uczą, a nauka przekazana przez elfy, które na co dzień pracują z samym Świętym Mikołajem z pewnością nie pójdzie w las.

Jak elfy załatwia sprawę?

Elf zabierze malucha na wyprawę i opowiem mu, że kiedyś miał taki sam problem – na przykład, że ogromną trudność sprawiało mu ścielenie łóżka. Elf podpowie też dziecku, w jaki sposób uporał się ze swoją drobną słabością i zachęci malucha, by zrobił dokładnie tak samo.

Jak zamówić bajkę personalizowaną w Elfi?

Tworzeniem bajek personalizowanych zajmuje się firma Elfi. Co trzeba zrobić, aby taką bajkę otrzymać? Wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć wyjątkową bajkę personalizowaną dla swojego dziecka.

  1. Krok pierwszy to wybór bajki, do wyboru mamy następujące propozycje:
  • Elf Bałaganejro
  • Elf Niejadek
  • Elf Pomocnik
  1. Następnie należy podać imię dziecka i przesłać jego zdjęcia.
  2. Kolejny krok to dokonanie płatności, koszt bajki personalizowanej to około 30 złotych.
  3. Po dwóch godzinach od zaksięgowania wpłaty przesyłany jest link z bajką.
  4. Bajkę można odtworzyć na dowolnym urządzeniu, można ją również nagrać na płytę.

Bo bajki dołączony jest również specjalny certyfikat. Certyfikat potwierdza, że elfy wciąż obserwują malucha i o wszystkim donoszą Świętemu Mikołajowi. Taki dokument zachęci dziecko do sumiennego wykonywania wszelkich zadań.

Podpowiemy też, że firma Elfi nie ogranicza się tylko do bajek personalizowanych, ale oferuje również darmowe bajki do czytania oraz personalizowane piosenki.

Na koniec

Bajka personalizowana to wyjątkowy prezent dla każdego malucha. Sprawdzi się jako prezent urodzinowy, imieninowy, świąteczny, można ją również wręczyć dziecku bez okazji. Bajka będzie doskonałą pamiątka, a co więcej, dzięki wesołym elfom maluch nabierze dobrych nawyków.