Imprezy plenerowe, eventy okolicznościowe, przedszkolne czy urodziny zaliczamy do uroczystości, które wymagają dobrej organizacji. Aktualnie stawia się nie tylko na smaczne jedzenie, ale również na różne atrakcje i zabawy sprzyjające świetnej atmosferze. Coraz popularniejsze stają się dmuchańce dla dzieci będące idealnym urozmaiceniem praktycznie każdej imprezy. Czy taka forma rozrywki sprawdzi się też dla dorosłych?

Imprezy firmowe i integracyjne – na jakie atrakcje postawić?

Wiele nowoczesnych firm stawia na komfort pracownika. Regularnie organizowane imprezy okolicznościowe lub integracyjne pozwalają na zacieśnienie więzi między współpracownikami, a jednocześnie sprawiają, że każdy z nich czuje się później w pracy dużo bardziej doceniony. Nudne kolacje, staroświeckie bale firmowe już dawno odeszły do lamusa, ustępując miejsca zupełnie innym formom rozrywki, jak np. imprezy klubowe, gry zespołowe (bilard, kręgle) albo zabawy w plenerze.

W przypadku imprez plenerowych organizatorzy mają spore pole manewru, a jeśli chcą totalnie zaskoczyć uczestników, mogą zdecydować się na wynajem dmuchańców. Najciekawsze rodzaje takich dmuchańców to tory przeszkód, ringi bokserskie, boiska, a nawet ścianki wspinaczkowe. Można je wypożyczyć na pikniki firmowe, wydarzenia sportowe, festiwale, a przede wszystkim – imprezy integracyjne. Takie atrakcje dla dorosłych (Śląsk i nie tylko) stanowią oryginalny sposób na udaną zabawę.

Urodziny, pikniki i festyny przedszkolne, czyli dmuchańce dla dzieci w każdym wieku

Wspomniane wyżej dmuchańce dla dorosłych są rozrywką także dla młodzieży i nastolatków, jednak to modele dla dzieci są najczęściej wybierane przez organizatorów różnego rodzaju imprez. Aktualnie nie tylko na pikniki albo przedszkolne czy szkolne festyny wynajmuje się dmuchańce – również na urodziny, które są bardzo ważnym dniem dla całej rodziny, wybiera się właśnie takie gadżety.

Dmuchane zjeżdżalnie, domki, w których można skakać, zamki, zwierzęta itp. przyciągają uwagę zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych pociech. Wynajem dmuchańca dla dzieci może okazać się strzałem w dziesiątkę, stając się główną atrakcją całej imprezy, szczególnie w przedszkolu lub na urodzinach.

Aktywność poprzez zabawę dzięki dmuchańcom dla dzieci i dorosłych

Każda impreza integracyjna, rodzinna bądź okolicznościowa powinna mieć przynajmniej kilka atrakcji, które sprawią, że takie wydarzenie okaże się niezapomniane. Wiele wrażeń mogą dostarczyć dmuchańce dla dzieci, a także dla dorosłych stanowiące doskonałą alternatywę dla nudnych gier czy przereklamowanego karaoke. Wynajem dmuchańców to zatem wspaniały sposób na urozmaicenie niemal każdego przyjęcia.

Artykuł Sponsorowany